آخرین اخبار
 
 
کد خبر : 2930
تاریخ انتشار : جمعه 16 شهریور 1397 - 22:47
امام جمعه شهرستان رامسر
دشمنان بشریت با ترویج اومانیسم درصدد تضعیف و سست کردن نهاد خانواده هستند.
امام جمعه رامسر با اشاره به روز مباهله و همزمانی آن با روز خانواده و تکریم آن ابراز داشت: خانواده جزو مهم ترینِ بنیان های اجتماعی است و دشمنان بشریت با ترویج اومانیسم درصدد تضعیف و سست کردن این نهاد هستند‌ که آثار آن را امروز در ایجاد تزلزل در برخی خانواده ها می بینیم.

حجت الاسلام والمسلمین رضایی در خطبه های نماز جمعه این هفته رامسر با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا گفت: هفته ی گذشته حجت الاسلام قائمی از روحانیون جوان و با انگیزه در مسئولیت جدید نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه رامسر منصوب شدند که برای ایشان در این مسئولیت آرزوی موفقیت داریم و از حجت الاسلام تسخیری مسئول قبلی این نهاد در شهرستان نیز قدردانی می کنیم.

امام جمعه رامسر با اشاره به روز مباهله و همزمانی آن با روز خانواده و تکریم آن ابراز داشت: خانواده جزو مهم ترینِ بنیان های اجتماعی است و دشمنان بشریت با ترویج اومانیسم درصدد تضعیف و سست کردن این نهاد هستند‌ که آثار آن را امروز در ایجاد تزلزل در برخی خانواده ها و روابط نامشروع شاهد هستیم.
وی با اشاره به سالروز هفدهم شهریور و کشتار مردم توسط رژیم پهلوی گفت: این خون های ریخته شده باعث انسجام بیشتر مردم شد که ثمره آن خون ها را امروز در میهن عزیز و جهان اسلام شاهدیم.
 
خطیب جمعه رامسر در ادامه سخنان خود ضمن اشاره به برپایی یادواره شهدای جواهرده و تشکر از برگزار کنندگان آن ابراز داشت: جای خوشحالی دارد که جواهرده از برنامه های معنوی اینچنینی خالی نیست ‌اما باید گفت برنامه های معنوی و ارزشی در جواهرده خیلی کم است.
 
حجت الاسلام رضایی با بیان اینکه در سخنرانی برادر خوبم حجت الاسلام پوراکبر در جواهرده دغدغه هایی مطرح شد که حرف ما هم است افزود: چرا دستور کار مسئولین این شهر به سمتی نمی رود که نگاه برخی مسافرین به شهر ما مثبت شود که متاسفانه شاهدیم برخی مسافرین در مورد رامسر فکر دیگری می کنند.
 
وی با بیان اینکه برخی خانم ها و آقایان به گونه ای در شهر وارد می شوند که گمان می کنند در اینجا قانونی وجود ندارد گفت: همشهریان رامسر نیز نباید تحت تاثیر پوشش برخی مسافرین قرار گیرند زیرا اینجا شهری دارای مردمی انقلابی است و غیرت دینی در آن موج می زند.
خطیب جمعه رامسر، معنوی کردن شهر را وظیفه همه مردم و مسئولین دانست و ادامه داد: اگر تصاویر شهدا در ورودی و خروجی شهر زده شود، کمک زیادی به فضای معنوی شهر می کند.
 
حجت الاسلام رضایی در انتقادی جدی نسبت به برپایی کنسرت های رامسر ابراز داشت: این حجم وسیعی از کنسرت ها در رامسر نگران کننده است و واقعا در شهری که هفتاد هزار نفر جمعیت دارد این حجم عظیم از کنسرت ها تداعی می کند که مسافرین می توانند در اینجا هر کاری که بخواهند انجام دهد.
 
وی افزود: در برخی از مناسبت ها پشت هم کنسرت برگزار می شود که این امر به فرهنگی دینی رامسر آسیب می زند و در حقیقت سبب ضربه به فرهنگ بومی و کمک به بی حجابی بیشتر می کند.
 
امام جمعه رامسر در قسمت پایانی سخنان خود با اشاره به نابسامانی های اقتصادی گفت: انگار در موضوع اقتصادی اراده ای برای حل مشکلات وجود ندارد.
وی اظهار داشت: یک زمانی همین آقایان مسئول می گفتند که چرا همش می گویند بی ثباتی ها تقصیر دشمن است اما اکنون همان افراد که در مسئولیت حضور دارند با بیخالی دارند جامعه را عصبانی می کنند.
 
وی با ابراز نگرانی از تعطیلی مجلس در اوج فشار های اقتصادی اضافه کرد: برخی انگار می خواهند جام زهر دیگری را به میان بکشند ولی با حضور امت حزب الله و بسیجیان این آرزو را به گور می برند.
 
حجت الاسلام رضایی با بیان اینکه هشدار انقلابی مردم به مسئولین این است که تا دیر نشده است به مردم خدمت کنید تاکید کرد: البته این نافی خدمات دولت نیست اما مسئولان باید در کنار خواسته های مردم باشند.
منبع :روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان رامسر
ایمیل مستقیم : info@mojeshomal.ir
شماره پیامک : 3000592300
نظر شما
مقام معظم رهبری
ریاست محترم جمهور
مجمع تشخیص مصلحت نظام
وزارت کشور
اداره کل دادگستری استان مازندران
اداره کل ثبت اسناد و املاک استان مازندران
انجمن علمی پدافند غیرعامل استان مازندران
مهر آریا
تله کابین رامسر
مرکز خرید آرامش رامسر
پیامک آنلاین

 

 
کلیه حقوق مادی و معنوی وب سایت محفوظ و متعلق به موج شمال می باشد.
© 1393