آخرین اخبار
 
 
کد خبر : 2927
تاریخ انتشار : پنجشنبه 14 تیر 1397 - 18:18
نماینده مردم رشت در مجلس:
کاش وزیر نیرو دو روز به خرمشهر می‌رفت/ فروش آب به کویت؛ از شایعه تا واقعیت

غلامعلی جعفرزاده ایمن‌آبادی نماینده مردم شهرستان رشت در مجلس شورای اسلامی، در صفحه خود در اینستاگرام با اشاره به وضعیت آب آبادان و خرمشهر اظهار داشت: نمی خواهم بگویم که دولت باید در این دو شهر حضور پیدا می کرد اما حق بود که وزیر نیرو دو روز به آبادان و خرمشهر می رفت، مگر چه اتفاقی می افتاد که نرفت؟

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس ادامه داد: باید دو روز ستاد وزارتخانه نیرو در آبادان و خرمشهر مستقر می شد و در بین مردم حاضر می شدند آنها هم ایرانی هستند و نباید فراموش کنیم که آنها هشت سال زندگی شان را در جریان جنگ تحمیلی از دست دادند.

نماینده مردم رشت در مجلس دهم شورای اسلامی تاکید کرد: این درست نیست که از تهران بگویند تا ۱۵ روز دیگر شرایط درست می شود، باید در محل حاضر می شدند و برای مردم توضیح می داند که در چه وضعیتی قرار دارند و برای بهبود شرایط به چه امکانات از جمله بودجه و زمان نیاز دارند.

وی با انتقاد از اطلاع رسانی برای آبرسانی به مردم خوزستان، اظهار داشت: با الفاظ و کلمات بازی می کنند و لیستی ۱۶ موردی از انواع آب ها نام می برند، در آخر هم متوجه نشدیم قرار است کدام به دست مردم برسد، مردم آبی می خواهند که قابل شرب باشد.

جعفرزاده ایمن آبادی در ادامه گفت‌وگو با خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به ناراحتی مردم از وضعیت آب، بیان داشت: بعد از چند روز آشوب و ابراز ناراحتی از سوی مردم آنها را آشوب گر می نامند، نمی خواهم بگویم در حق آنها ظلم شد اما در حق مردم خوزستان هم لطف نشد، خرمشهر ۸ سال خونین شهر بود؛ اما الان آب ندارد، صحنه هایی از آنجا می بینیم که بسیار ناراحت کننده است.

این نماینده مجلس شورای اسلامی بیان داشت: اردکانیان باید مدیر آب خود را عزل می کرد و چهار نفر را به خط می کرد، این سوال مطرح است که تا امروز استانداران، فرماندارن و مدیران خوزستان چه کار می کردند که اوضاع آب به این وضعیت رسیده است.

وی با اشاره به شایعه فروش آب به کویت، گفت: باید شایعه فروش آب برای مردم توضیح داده می شد البته معلوم شد خیلی هم دروغ نبوده در توضیحات عنوان شد که پروژه فروش منتفی شده است یعنی فروشی بود که منفی شده است.

منبع :گیل نگاه

ایمیل مستقیم : info@mojeshomal.ir
شماره پیامک : 3000592300
نظر شما
مقام معظم رهبری
ریاست محترم جمهور
مجمع تشخیص مصلحت نظام
وزارت کشور
اداره کل دادگستری استان مازندران
اداره کل ثبت اسناد و املاک استان مازندران
انجمن علمی پدافند غیرعامل استان مازندران
مهر آریا
تله کابین رامسر
مرکز خرید آرامش رامسر
پیامک آنلاین

 

 
کلیه حقوق مادی و معنوی وب سایت محفوظ و متعلق به موج شمال می باشد.
© 1393