آخرین اخبار
 
 
کد خبر : 2822
تاریخ انتشار : چهارشنبه 26 ارديبهشت 1397 - 21:04
تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور
یک عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور را قرائت کرد.

به گزارش موج شمال ، متن کامل این تذکرات که توسط علی‌اکبر رنجبرزاده قرائت شد به شرح زیر است:

کوسه‌غراوی نماینده مینودشت به وزیر نیرو: علت عدم تخصیص اعتبار لازم به سد چایلی بر روی رودخانه اترک چیست که عدم اجرای پروژه باعث نابودی زمین‌های کشاورزی و ورود ریزگردها به منطقه می‌شود؟

قاسم جاسمی نماینده کرمانشاه به وزیر آموزش و پرورش: چرا برای وضعیت معیشت فرهنگیان چاره‌اندیشی فوری صورت نمی‌گیرد؟ هنوز پاداش پایان خدمت سنوات فرهنگیان پرداخت نشده است و در مراجعه به مدیران استانی با آنها برخورد مناسبی صورت نمی‌گیرد.

رحیمی نماینده تهران به وزیر علوم و تحقیقات: گزارش اقدامات مربوط به ساماندهی نظام ملی آمار و اطلاعات پژوهشی و فناوری جامع و کارآمد موضوع بند دو سیاست‌های کلی علم و فناوری، به وزیر علوم و تحقیقات:‌ در خصوص گزارش اقدامات مربوط به تبدیل ایران به مرکز ثبت مقالات علمی سایر کشورها به ویژه جهان اسلام به عنوان تکلیف ناشی از سیاست‌های کلی علم و فناوری

شیویاری نماینده میانه به وزیر علوم و تحقیقات: مدرک‌گرایی در برخی دانشگاه‌های کشور بیداد می‌کند، ارزش علم و دانش را به پایین‌ترین درجه خود رسانده است.

بیگلری نماینده سقز به وزیر بهداشت و درمان: علت کمبود بهورز خانم در سقز و بانه چیست؟ آیا خبر دارید به علت نبود بهروز خانم در بسیاری از خانه‌های بهداشت سقز و بانه خانم‌ها به مراکز بهداشتی و درمانی مراجعه نمی‌کنند و در آینده باعث مشکل جدی خواهد شد؟ به وزیر کشور: علت اخراج نکردن کارگرهای اتباع خارجی چیست؟ آیا خبر دارید بسیاری از شهروندان ایرانی بیکار مطلق هستند و کارگران تبعه خارجی فرصت کار را از آنها گرفته‌اند؟

مرادی نماینده مریوان به رییس‌جمهور: بی‌تدبیری سازمان بنیاد شهید در مورد عدم توجه به شیمیایی‌های دوران جنگ تحمیلی استان کردستان بخصوص شهرستان‌های مریوان و سروآباد، به وزیر کشور و وزیر اقتصاد، به وزیر صنعت و معدن: عدم ساماندهی مرزهای کشور و تاخیر در تعیین تکلیف مرزهای کشور، به رییس‌جمهور: تاخیر در مصوبه هیات دولت در مورد مرزهای کشور، به وزیر ارتباطات و فناوری: دلیل عدم توجه به مناطق روستایی شهرهای مرزی در رابطه با آنتن‌دهی موبایل و اینترنت چیست؟

حسن‌خانی نماینده فردوس به وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی: جدیت و تدبیر برای پیشگیری از تبعیض در اعتبارات در وزارت رفاه و سازمان تامین اجتماعی در شهرستان‌های مختلف کشور.

یارمحمدی نماینده زاهدان به وزیر آموزش و پرورش: تاخیر و تعلل در پرداخت هشت ماه حقوق معلمان سیستان و بلوچستان، به وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی: تاخیر در انتصاب مدیرکل فنی و حرفه‌ای استان سیستان و بلوچستان

بیگلری نماینده سقز به وزیر راه و شهرسازی: علت اینکه کنارگذر سقز در سفر یک و نیم سال قبل شما به کردستان باز شد و پس از مدت کمی مسدود شد و هنوز نیز بازگشایی نشده است، چیست؟ به وزیر راه و شهرسازی: علت تاخیر در واگذاری مناقصه ساخت باند فرودگاه سقز که قرار بود شش ماه قبل برگزار شود، چیست، به رییس‌جمهور: علت مطرح نکردن اصلاحیه طرح ساماندهی بازارچه‌های مرزی در هیات دولت چیست.

یارمحمدی نماینده زاهدان به وزیر صنعت، معدن و تجارت: استفاده بهینه از ظرفیت‌های صنعت و معدن استان در دستور کار قرار گیرد، به رییس‌جمهور: استفاده از ظرفیت گردشگری و کسب و کارهای خرد در استان.

مفتح نماینده تویسرکان به رییس‌جمهور: ممنوعیت ورود سیر به کشور و ایجاد تسهیلات لازم برای صادرات سیر به ویژه سیر تولیدی در شهرستان تویسرکان.

بیگلری نماینده سقز و بانه به وزیر ارتباطات و فناوری: علت کم کاری در حوزه اینترنت روستایی و آنتن‌دهی موبایل روستایی در کردستان چیست؟

شریعت‌نژاد نماینده تنکابن به وزیر راه و شهرسازی: چرا با بی‌تدبیری در خصوص حریم راه‌ها، مردم را در مقابل مسئولیت قرار داده‌اید و موجب نارضایتی مردم را فراهم کرده‌اید؟ به وزیر بهداشت و درمان: چرا هیچگونه برنامه‌ای برای ارتقای سطح خدمات‌دهی به بیماران دیالیزی شهرستان‌های تنکابن و رامسر وجود ندارد؟

ایمیل مستقیم : info@mojeshomal.ir
شماره پیامک : 3000592300
نظر شما
مقام معظم رهبری
ریاست محترم جمهور
مجمع تشخیص مصلحت نظام
وزارت کشور
اداره کل دادگستری استان مازندران
اداره کل ثبت اسناد و املاک استان مازندران
انجمن علمی پدافند غیرعامل استان مازندران
مهر آریا
تله کابین رامسر
مرکز خرید آرامش رامسر
پیامک آنلاین

 

 
کلیه حقوق مادی و معنوی وب سایت محفوظ و متعلق به موج شمال می باشد.
© 1393