آخرین اخبار
 
 
کد خبر : 2816
تاریخ انتشار : یکشنبه 23 ارديبهشت 1397 - 12:49
فرماندار ویژه تنکابن:
۱۰۰ واحد بوم گردی در تنکابن ایجاد می شود
فرماندار ویژه تنکابن با اشاره به نقش بوم گردی در توسعه گردشگری گفت: تا سال ۱۴۰۰ حدود ۱۰۰ واحد بوم‌گردی در شهرستان بهره برداری می شود.

به گزارش موج شمال ، سیدامیر حسینی جو صبح یکشنبه در نشست شورای اداری شهرستان‌های تنکابن، رامسر و عباس‌آباد با اشاره به فعالیت چشمگیر تنکابن در صنعت بوم گردی، خاطرنشان کرد: تا سال ۱۴۰۰ حدود ۱۰۰ واحد بوم گردی در تنکابن به بهره‌برداری می‌رسد.

وی بابیان بخشی از تاریخچه انقلابی و طبیعی تنکابن گفت: مردم شهرستان تنکابن همواره در تمامی صحنه‌های انقلاب و دفاع مقدس حضور داشتند و مدیران باید تلاش کنند تا خدمتگزار صادقی برای آنان باشند.

حسینی جو با اشاره به مشارکت بالای سیاسی مردم در انتخابات افزود: از سال ۹۲ تاکنون اقدامات عمرانی بسیاری بااعتبار بیش از ۷۰۰ میلیون تومان به‌غیراز تملک و دارایی در تنکابن انجام‌شده است.

وی با اشاره گردشگری بودن سه شهرستان غرب مازندران اضافه کرد : در بخش راه‌سازی به‌ویژه در محور اصلی نیازمند توجه ویژه هستیم.

فرماندار ویژه تنکابن بابیان اینکه در بخش برق، مخابرات و گازرسانی اقداماتی بسیار خوبی در تنکابن انجام شد، اظهار داشت: تنکابن درزمینهٔ محصولات کشاورزی صاحب‌نام بوده و بالاترین سطح تولید کیوی به میزان ۷۰ هزار تن، مرکبات، شیلات و دام طیور را در شناسنامه خود دارد.

نماینده عالی دولت در تنکابن ادامه داد: یکی از خواسته‌های مهم و جدی ما، تفویض اختیار به معنای واقعی به مدیران است زیرا در حال حاضر علیرغم عنوان معاون مدیرکل برای روسای دستگاه‌های اجرایی تنکابن از کوچک‌ترین خدمات تا مهم‌ترین آن‌ها در استان انجام می‌شود.

وی در بخش دیگر سخنان خویش به مشکلات حوزه تأمین اجتماعی نیز پرداخت و بیان داشت: به دلیل بدهی‌هایی که تأمین اجتماعی دارد افراد تحت پوشش آن از خدمات بهره‌مند نمی‌شوند.

وی بابیان اینکه درمانگاه تأمین اجتماعی تنکابن به دلیل نداشتن پزشک در حال حاضر خدمات ارائه نمی‌کند، تصریح کرد: در بخش راهسازی ما نیازمند توجه ویژه به آسفالت و روشنایی هستیم زیرا محور ارتباطی رامسر تا عباس‌آباد به‌عنوان شاهراه شمال کشور است.

حسینی جو به مشکل آب شرب در روستاها نیز پرداخت و گفت: در این بخش با مشکل جدی مواجه بوده و در همین زمینه دولت تدبیر و امید پروژه سد ازارود را مصوب کرده و مطالعات انجام شد و برای آغاز عملیات عمرانی نیازمند اعتبارات ملی هستیم.

وی از گرانی مصالح و شن و ماسه در منطقه گلایه کرد و افزود: انتظار می‌رود اختیارات صدور مجوز در این بخش به مدیران شهرستان واگذار شود.

فرماندار ویژه تنکابن با اشاره به مستقر بودن پلیس فتا و شاهد در مرکز استان اظهار داشت: دوری راه فرایند پیگیری با تأخیر مواجه کرده و نیازمند استقرار آن در منطقه هستیم.

وی درباره نبود بازار فروش محصولات نیز سخن گفت و افزود: کارخانجات کنستانتره تنکابن نیازمند حمایت بوده و قطعاً حمایت از کشاورزان سبب کاهش فروش اراضی می‌شود.

حسینی جو در پایان سخنان خود ، بابیان اینکه در دوره خاصی از وضعیت سیاسی کشور قرار داریم، تصریح کرد: در این شرایط تنها تحکیم وحدت می‌تواند دشمنان را ناامید کند.

منبع :مهر

ایمیل مستقیم : info@mojeshomal.ir
شماره پیامک : 3000592300
نظر شما
مقام معظم رهبری
ریاست محترم جمهور
مجمع تشخیص مصلحت نظام
وزارت کشور
اداره کل دادگستری استان مازندران
اداره کل ثبت اسناد و املاک استان مازندران
انجمن علمی پدافند غیرعامل استان مازندران
مهر آریا
تله کابین رامسر
مرکز خرید آرامش رامسر
پیامک آنلاین

 

 
کلیه حقوق مادی و معنوی وب سایت محفوظ و متعلق به موج شمال می باشد.
© 1393