آخرین اخبار
 
 
کد خبر : 2814
تاریخ انتشار : یکشنبه 23 ارديبهشت 1397 - 12:39
در جلسه پیشگیری با خشکسالی در غرب مازندران مطرح شد
ضرورت ورود به مساله خشکسالی مازندران از موضع پیشگیرانه
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران در این جلسه با اشاره به ضرورت فرهنگ سازی و اقدامات پیشگیرانه در ارتباط با خشکسالی، گفت: ورود به مساله خشکسالی یک رویکرد پیشگیرانه است و همه باید پای کاربیایند. ‎

به گزارش موج شمال، حسین زادگان در جلسه پیشگیری و مقابله با خشکسالی در غرب مازندران با اشاره به ضرورت فرهنگ سازی و اقدامات پیشگیرانه در ارتباط با خشکسالی افزود: ورود به مساله خشکسالی یک رویکرد پیشگیرانه است و همه باید پای کاربیایند.

وی اظهار کرد: اگر بر آب مدیریت درست نگیرد، گردشگری،اشتغال و اقتصاد جای خودرا به مشکلات می‌دهد.

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری مازندران افزود: باید با تصمیمات درست، مدیریت مصرف، فرهنگ‌سازی، اطلاع‌رسانی، توزیع عالمانه و منطقی آب برنامه‌ریزی مناسب داشته باشیم.

حسین‌زادگان ادامه داد: نقش رسانه‌ها بسیار مهم است و یک ضلع از توسعه، رسانه‌های مکتوب، دیداری و شنیداری و فضای مجازی‌اند و باید بتوانند مشکلات را منعکس کنند و البته باید مردم نیز پای کار بیایند و از ظرفیت تشکل‌های مردم نهاد به درستی استفاده شود.

دیدار با خانواده شهیدان علیزاده، بازدید از طرح دریای شهرداری رامسر، بازدید از بیمارستان امام سجاد رامسر از دیگر برنامه‌های معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران در شهرستان رامسر بوده است.

منبع :بلاغ

ایمیل مستقیم : info@mojeshomal.ir
شماره پیامک : 3000592300
نظر شما
مقام معظم رهبری
ریاست محترم جمهور
مجمع تشخیص مصلحت نظام
وزارت کشور
اداره کل دادگستری استان مازندران
اداره کل ثبت اسناد و املاک استان مازندران
انجمن علمی پدافند غیرعامل استان مازندران
مهر آریا
تله کابین رامسر
مرکز خرید آرامش رامسر
پیامک آنلاین

 

 
کلیه حقوق مادی و معنوی وب سایت محفوظ و متعلق به موج شمال می باشد.
© 1393