آخرین اخبار
 
 
کد خبر : 2784
تاریخ انتشار : یکشنبه 26 فروردين 1397 - 19:38
سازه‌های دریایی در سواحل رامسر راه‌اندازی می‌شود
فرماندار رامسر از راه‌اندازی سازه‌های دریایی در سواحل رامسر خبر داد.

به گزارش موج شمال محمد آزاد امروز در حاشیه بازدید از طرح‌های گردشگری رامسر اظهار داشت: فرودگاه رامسر به‌عنوان ظرفیت اصلی حمل و نقل بوده که دارای باندی به طول هزار و 500  متر بوده و در سال‌های گذشته تصمیم بر افزایش طول باند فرودگاه گرفته شد که به موازات آن باند جدید به طول دو هزار و 700  متر احداث شد.

وی با بیان اینکه موانع پروازی قبل و بعد از باند فرودگاه زیاد بوده که نیازمند تامین اعتبارات جهت بهره برداری باند جدید است، افزود: در باند قدیم فرودگاه پرواز به مشهد، تهران، اهواز و اصفهان برقرار بوده و به جهت موانع پروازی که در مسیر قیف پروازی باند قرار داشته پروازهای شرکت آسمان لغو شد و توسط شرکت ایران ایر انجام می‌شود.

آزاد افزود: با حمایت استاندار مازندران، معاونت عمرانی و رئیس سازمان برنامه و بودجه مازندران با تامین اعتبار شروع عملیات جابجایی و زیرزمینی کردن تیرهای برق که جز موانع پروازی باند قدیم بوده است.

وی با تاکید بر توسعه پروازهای فرودگاه رامسر و رفع موانع پروازی، تصریح کرد: جهت برقراری پرواز کیش با شرکت هواپیمایی برنا مذاکره شد و این شرکت اعلام آمادگی جهت انجام پرواز در باند فعلی فرودگاه را قبول کرد که مشغول بازار یابی و بررسی‌های لازم بوده و پس از رفع موانع پرواز کیش از فرودگاه رامسر انجام می‌شود.

فرماندار رامسر با اشاره به اینکه راه اندازی دفتر وزارت امور خارجه در رامسر از تاکیدات استاندار مازندران بوده است، گفت: پس از راه اندازی باند جدید فرودگاه و ایجاد مرز هوایی پروازهای خارجی در فرودگاه رامسر انجام می‌شود و دفتر وزارت امور خارجه در مکانی مناسب به همت شهردار و اعضای شورای شهر راه‌اندازی می‌شود.

وی با بیان اینکه طبق مصوبه هیئت دولت رامسر به‌عنوان شهر گردشگری و الکترونیک محسوب می‌شود، گفت: در دولت تدبیر و امید اقدامات خوبی جهت ایجاد شهر الکترونیک در دست اقدام بوده و نیاز به زیر ساخت‌ها و اعتبارات دارد که فاز اول آن در قالب مشخص، معین و محدود راه‌اندازی می‌شود.

آزاد با اشاره به اینکه در راستای توسعه گردشگری دریایی همه جانبه و ترکیبی با توجه به اینکه رامسر دارای مکان‌های گردشگری زیادی بوده و با استفاده از امکانات می‌توان از آن بهره‌مند شد، تصریح کرد: دریا دارای ظرفیت‌های بزرگ گردشگری بوده که با نگاه ویژه استاندار مازندران سازه‌های دریایی و امکانات گردشگری دریایی راه‌اندازی می‌شود.

وی افزود: سرمایه‌گذاری در حوزه گردشگری نیازمند بسترهای لازم جهت ایجاد زیرساخت‌های مناسب در جهت بهره‌وری بوده تا اقتصاد رامسر بر پایه گردشگری تقویت شود.

مبع :تسنیم

ایمیل مستقیم : info@mojeshomal.ir
شماره پیامک : 3000592300
نظر شما
مقام معظم رهبری
ریاست محترم جمهور
مجمع تشخیص مصلحت نظام
وزارت کشور
اداره کل دادگستری استان مازندران
اداره کل ثبت اسناد و املاک استان مازندران
انجمن علمی پدافند غیرعامل استان مازندران
مهر آریا
تله کابین رامسر
مرکز خرید آرامش رامسر
پیامک آنلاین

 

 
کلیه حقوق مادی و معنوی وب سایت محفوظ و متعلق به موج شمال می باشد.
© 1393