آخرین اخبار
 
 
کد خبر : 2768
تاریخ انتشار : سه شنبه 21 فروردين 1397 - 16:50
استاندار گیلان خبر داد : جانمایی 409 مرکز خدمات بین راهی کوچک در سراسر استان
استاندار گیلان در نشست بررسی احداث مراکز خدمات بین راهی کوچک در استان از جانمایی 409 مرکز خدمات بین راهی کوچک در سراسر استان خبر داد و افزود : تمام سعی ما بر این است تا حتی الامکان با جانمایی این مراکز خدماتی در محدوده روستای کنار جاده در توسعه آن روستا نقش آفرین باشد.

به گزارش موج شمال در این نشست که صبح امروز در محل دفتر کار استاندار گیلان برگزار شد توجه به ابعاد معماری مناسب از لحاظ سیما و منظر و اقتصادی بودن طرح را از جمله نکات مهم در احداث  این مراکز خدماتی دانست و تصریح کرد : ایجاد شرایط مناسب برای مسافران در دوره بهره برداری از جمله نکات مهمی به شمار می رود که در اجرای این طرح ها باید به آن توجه ویژه گردد .

وی از جانمایی 409 مراکز خدمات بین راهی کوچک در سراسر استان خبر داد و تصریح کرد : تمام سعی ما بر این است تا حتی الامکان با جانمایی این مراکز خدماتی در محدوده روستای کنار جاده  در توسعه آن روستا  نقش آفرین باشد . .

استاندار گیلان بر ضرورت فراخوان طرح های پیشنهادی برای احداث مراکز خدمات بین راهی کوچک از طریق سازمان نظام مهندسی تاکید کرد و گفت : باید با تجمیع و تلفیق طرح های پیشنهادی و با رعایت الگوهای استاندارد در ارائه خدمات مناسب به گردشگران تلاش کنیم ..

دکتر سالاری تمامی روستاهای استان را دارای جاذبه گردشگری دانست و افزود : گیلان از ظرفیت بالایی در بخش گردشگری برخوردار است که باید با بهره گیری از این استعداد در جهت توسعه و شکوفایی استان گام برداریم .

استاندار گیلان بر لزوم در نظر گرفتن گروه فنی ناظر و طراح برای حفظ یکپارچگی و همسانی  این مراکز خدماتی در استان تاکید و اذعان داشت : با خلاقیت در این حوزه موافق هستم اما باید چارچوب این مراکز از لحاظ سیما و منظر حفظ شود .

دکتر مصطفی سالاری همچنین بر ضرورت احداث نمایشگاه دائمی  سازه های چوبی در استان تاکید کرد و گفت : باید فضایی  فراهم گردد تا سازندگان خلاق و توانمند سازه های گردشگری چوبی و بومی و محلی  بتوانند محصولات خود را در معرض نمایش عموم قرار دهند .

منبع :پایگاه اطلاع رسانی استانداری گیلان

ایمیل مستقیم : info@mojeshomal.ir
شماره پیامک : 3000592300
نظر شما
مقام معظم رهبری
ریاست محترم جمهور
مجمع تشخیص مصلحت نظام
وزارت کشور
اداره کل دادگستری استان مازندران
اداره کل ثبت اسناد و املاک استان مازندران
انجمن علمی پدافند غیرعامل استان مازندران
مهر آریا
تله کابین رامسر
مرکز خرید آرامش رامسر
پیامک آنلاین

 

 
کلیه حقوق مادی و معنوی وب سایت محفوظ و متعلق به موج شمال می باشد.
© 1393