آخرین اخبار
 
 
کد خبر : 2762
تاریخ انتشار : دوشنبه 20 فروردين 1397 - 13:31
استاندار گیلان: پروژه های گردشگری که انتفاع بیشتر مردم و اشتغال را به همراه داشته باشد با برنامه های استان سازگار تر است
استاندار گیلان در نشست بررسی طرح های سرمایه گذاری حوزه گردشگری شهرستان لنگرود گفت : پروژه های گردشگری که انتفاع بیشتر مردم و اشتغال را به همراه داشته باشد با برنامه های استان سازگار تر است.

به گزارش موج شمال دکتر مصطفی سالاری در این نشست که عصر امروز در سالن شهید انصاری استانداری برگزار گردید رونق گردشگری را عاملی موثر  در توسعه شهرستان و رونق کسب و کار دانست و اظهار داشت : رونق گردشگری ، ایجاد فرصت های شغلی متعدد و متنوعی را با خود به همراه خواهد داشت که باید با تمام توان در جهت تحقق این مهم تلاش کنیم .  

استاندار گیلان بر لزوم حمایت از سرمایه گذاران در استان تاکید و تصریح کرد : دستگاههای اجرایی باید با حمایت کامل از سرمایه گذاران در جهت توسعه هر چه بیشتر سرمایه گذاری در بخش های مختلف استان بویژه گردشگری تلاش کنند .

دکتر سالاری بهره گیری از مشاورین خلاق ، مبتکر و صاحب نام را عاملی موثر در موفقیت پروژه ها عنوان کرد و افزود : سرمایه گذاران پروژه ها را آنچنان سنگین تعریف ننمایند که قادر به اجرای آن نباشند  .

استاندار گیلان گفت : پروژه های گردشگری که انتفاع بیشتر مردم و اشتغال را با خود به همراه داشته باشد با برنامه های استان سازگار تر است .  

در این نشست 6 تن از سرمایه گذاران به تبیین طرح های سرمایه گذاری خود در حوزه گردشگری شهرستان لنگرود پرداخته و با رهنمود و دستورات استاندار گیلان تصمیمات لازم در هر بخش اتخاذ شد .

منبع: پایگاه اطلاع رسانی استانداری گیلان

ایمیل مستقیم : info@mojeshomal.ir
شماره پیامک : 3000592300
نظر شما
مقام معظم رهبری
ریاست محترم جمهور
مجمع تشخیص مصلحت نظام
وزارت کشور
اداره کل دادگستری استان مازندران
اداره کل ثبت اسناد و املاک استان مازندران
انجمن علمی پدافند غیرعامل استان مازندران
مهر آریا
تله کابین رامسر
مرکز خرید آرامش رامسر
پیامک آنلاین

 

 
کلیه حقوق مادی و معنوی وب سایت محفوظ و متعلق به موج شمال می باشد.
© 1393