آخرین اخبار
 
 
کد خبر : 2759
تاریخ انتشار : شنبه 18 فروردين 1397 - 19:15
بزم خونین سه دوست در اعماق جنگل های سوادکوه
پسر جوانی که در جریان درگیری ،دوستش را با ضربات چاقو به قتل رسانده بود در حال فرار در محاصره پلیس گشت قرار گرفت و دستگیر شد.

به گزارش موج شمال ، پسر جوانی که در جریان درگیری ،دوستش را با ضربات چاقو به قتل رسانده بود در حال فرار در محاصره پلیس گشت قرار گرفت و دستگیر شد.

به گزارش شمال نیوز، عصر چهارشنبه 15 فروردین مأموران گشت پلیس سوادکوه شمالی به‌ حرکات پسر جوانی که در میان درختان جنگل هراسان می‌دوید مشکوک شده و او را بازداشت کردند. پسر جوان که بشدت ترسیده بود در ابتدا سعی کرد خود را خونسرد نشان دهد اما در ادامه پرده از راز یک جنایت برداشت.

متهم به مأموران گفت: به همراه دو نفر از دوستانم برای تفریح به عمق منطقه جنگلی سوادکوه رفته بودیم که در آنجا بر سر موضوعی با «مسعود» دوستم که 26 سال دارد درگیری لفظی پیدا کردیم و من در اوج عصبانیت با چاقو ضربه‌ای به پهلوی او وارد کرده و متواری شدم.

سرهنگ شهرام دمساز، فرمانده انتظامی شهرستان سوادکوه شمالی گفت: متهم در زمان درستگیری بشدت ترسیده بود و هنگام فرار با یک خودرو نیسان هم تصادف کرده و لباسش خاک آلود بود. مأموران با اعتراف متهم بلافاصله به محل درگیری رفتند که مشخص شد مردم قبل از رسیدن مأموران، جوان مجروح را به بیمارستان انتقال داده بودند، اما با حضور مأموران در بیمارستان مشخص شد مصدوم به‌ دلیل شدت جراحات جان خود را از دست داده است.

دوست دیگر متهم نیز که پس از وقوع این جنایت متواری شده بود در عملیاتی غافلگیرانه دستگیر شد. پرونده این جنایت با اعتراف صریح متهم به قتل تشکیل شد و تحقیقات در این باره ادامه دارد.

منبع :ایران انلاین

ایمیل مستقیم : info@mojeshomal.ir
شماره پیامک : 3000592300
نظر شما
مقام معظم رهبری
ریاست محترم جمهور
مجمع تشخیص مصلحت نظام
وزارت کشور
اداره کل دادگستری استان مازندران
اداره کل ثبت اسناد و املاک استان مازندران
انجمن علمی پدافند غیرعامل استان مازندران
مهر آریا
تله کابین رامسر
مرکز خرید آرامش رامسر
پیامک آنلاین

 

 
کلیه حقوق مادی و معنوی وب سایت محفوظ و متعلق به موج شمال می باشد.
© 1393