آخرین اخبار
 
 
کد خبر : 2424
تاریخ انتشار : دوشنبه 02 فروردين 1395 - 15:21
نصب دو تابلوی ترافیک نما در مازندران
موج شمال: مدیرکل حمل و نقل و پایانه های استان مازندران از نصب دو دستگاه تابلوی ترافیک نما در دو محور مواصلاتی مازندران خبر داد.

 موج شمال: مدیرکل حمل و نقل و پایانه های استان مازندران از نصب دو دستگاه تابلوی ترافیک نما در دو محور مواصلاتی مازندران خبر داد.
احمدآفرین محمدزاده امروز در جمع خبرنگاران مستقر در ستاد اجرایی خدمات سفر استان مازندران اظهار داشت: طرح ویژه نوروزی سیستم حمل و نقل استان از 25 اسفند ماه الی 15 فروردین 95 با این هدف که با تکیه برتوان های سیستم حمل و نقل و پایانه ها بتوان حمل و نقلی ایمن و روان همراه با رضایت مندی هم وطنان داشته باشیم.
وی با اشاره به تمهیدات اندیشیده شده در سیستم حمل و نقل استان گفت: تاکنون هیچگونه کمبود یا مشکلی مشاهده نشده است.
محمدزاده همچنین گفت: کاروان های راهیان نور از 14 اسفند 94 لغایت 6 فروردین در روزانه 8 دستگاه اتوبوس به این مناطق اعزام می شوند.
مدیرکل حمل و نقل و پایانه های استان تاکید کرد: علاوه بر اینکه خودروها باید به لحاظ برخورداری از کارت هوشمند و معاینه فنی از ایمنی لازم برخوردار باشند، رانندگان محترم نسبت به کنترل نهایی خودروهای خود قبل از اعزام به سفر اطمینان حاصل نمایند.
وی از استقرار بیش از 79 خودروی امداد در محورهای مواصلاتی استان خبر داد و گفت: گشت های نامحسوس نظارتی نیز با همکاری اداره پلیس راه استان جهت کنترل بیشتر محورهای مواصلاتی فعال هستند.
محمدزاده با اشاره به نصب دو دستگاه تابلوی ترافیک نما در ساری و چالوس اظهار کرد: این تابلوها با نمایش ترافیک همزمان محورهای استان به خصوص در انتخاب مسیر خدمات بهتر به هم وطنان ارائه می دهند.
وی تعداد تردد ورودی استان را تاکنون 440 هزار و 241 دستگاه عنوان کرد و گفت: 319 هزار و 435 دستگاه نیز تعداد تردد خروجی استان بوده است.
این مسئول از تردد 5 میلیون و 872 هزار و 175 دستگاه درون استانی خبر داد و افزود: محورهای ساری ـ قائمشهر و بالعکس و آمل ـ محمودآباد به ترتیب بیشترین تردد را در محورهای مواصلاتی مازندران به خود اختصاص دادند.
وی با اشاره به اینکه 8.5 درصد ترافیک کل کشور در مازندران است، تصریح کرد: سامانه 141 جهت دریافت اطلاعات راه ها و سامانه پیامکی 3000143 آماده دریافت پیشنهادات و انتقادات هم وطنان عزیز می باشد.ایمیل مستقیم : info@mojeshomal.ir
شماره پیامک : 3000592300
نظر شما
مقام معظم رهبری
ریاست محترم جمهور
مجمع تشخیص مصلحت نظام
وزارت کشور
اداره کل دادگستری استان مازندران
اداره کل ثبت اسناد و املاک استان مازندران
انجمن علمی پدافند غیرعامل استان مازندران
مهر آریا
تله کابین رامسر
مرکز خرید آرامش رامسر
پیامک آنلاین

 

 
کلیه حقوق مادی و معنوی وب سایت محفوظ و متعلق به موج شمال می باشد.
© 1393