آخرین اخبار
 
 
کد خبر : 2407
تاریخ انتشار : جمعه 28 اسفند 1394 - 20:00
ذخیره دو برابری بنزین

 موج شمال: دو برابری بنزین مورد نیاز سفرهای نوروزی در شرکت پخش فرآورده های نفتی منطقه ساری ذخیره شد.

مدیرشرکت ملی پخش فرآورده های نفتی مازندران- منطقه ساری با اشاره به ذخیره 80 میلیون لیتر بنزین مورد نیاز نوروز امسال، ذخیره این فراورده نفتی را پارسال بیش از 39 میلیون لیتر اعلام کرد.

حسینعلی طالبی با پیش بینی پیک مصرف بنزین 29 اسفند واول،12 و 13 فروردین در استان به میزان مصرف روزانه 4 میلیون و 200هزار لیتر ، افزود: مصرف روزهای عادی تعطیلات تا 3 میلیون و 100لیتر خواهد بود.

طالبی با بیان اینکه شرکت پخش فرآورده های نفتی منطقه ساری تامین کننده بنزین سوپر کل استان است،شمار جایگاههای عرضه بنزین این منطقه را 113 و سی ان جی را نیز 82 جایگاه اعلام و خاطرنشان کرد: چهار گروه بازرسی هم در طرح گلگشت نوروزی کیفیت و کمیت فراورده های نفتی عرضه در جایگاهها را نظارت می کنند.

مدیرشرکت ملی پخش فرآورده های نفتی غرب مازندران منطقه چالوس هم از ذخیره سازی 34 میلیون لیتر بنزین برای عرضه در جایگاه های سوخت غرب استان در تعطیلات نوروزی خبرداد وگفت:53 جایگاه عرضه سوخت در منطقه غرب مازندران فعالند.

سید محمود طاهری همچنین با اعلام اینکه میزان عرضه و توزیع فرآورده های نفتی غرب استان از ابتدای امسال تا بیستم اسفند 663 میلیون لیتر انواع فرآورده های نفتی، شامل نفت کوره ، نفت گاز ، نفت سفید ، بنزین معمولی و سوپر بوده افزود: از این میزان 421 میلیون و 288 هزارلیتر بنزین معمولی و بیش از 31 میلیون لیتر نیز بنزین سوپر عرضه شد.

به گفته طاهری این مقدار فرآورده های نفتی توزیع شده نسبت به مدت مشابه پارسال نفت گاز حدود شش درصد و بنزین معمولی حدود سه درصد افزایش و نفت سفید و بنزین سوپر به ترتیب چهار و سه درصد کاهش داشته است.

تامین و توزیع فرآورده های نفتی از گلوگاه تا آمل را شرکت پخش فرآورده های نفتی منطقه ساری و محمود آباد ، تا رامسر را شرکت پخش ملی فرآورده های نفتی غرب مازندران زیرپوشش دارد.

ایمیل مستقیم : info@mojeshomal.ir
شماره پیامک : 3000592300
نظر شما
مقام معظم رهبری
ریاست محترم جمهور
مجمع تشخیص مصلحت نظام
وزارت کشور
اداره کل دادگستری استان مازندران
اداره کل ثبت اسناد و املاک استان مازندران
انجمن علمی پدافند غیرعامل استان مازندران
مهر آریا
تله کابین رامسر
مرکز خرید آرامش رامسر
پیامک آنلاین

 

 
کلیه حقوق مادی و معنوی وب سایت محفوظ و متعلق به موج شمال می باشد.
© 1393