آخرین اخبار
 
 
کد خبر : 2395
تاریخ انتشار : پنجشنبه 27 اسفند 1394 - 21:33
فرمانده پلیس راه ناجا:
محدودیت ترافیکی نوروز در محور کرج چالوس
فرمانده پلیس راه ناجا ضمن اعلام محدودیت‌های ترافیکی نوروز 95، از ممنوعیت تردد کامیو‌ن، کامیونت و تریلی در محورهای برون شهری در روز 13 فروردین سال آینده خبر داد.

فرمانده پلیس راه ناجا ضمن اعلام محدودیت‌های ترافیکی نوروز 95، از ممنوعیت تردد کامیو‌ن، کامیونت و تریلی در محورهای برون شهری در روز 13 فروردین سال آینده خبر داد.

سرهنگ محمد حسین حمیدی در گفت‌وگویی با ایسنا، با اشاره به اینکه در استان‌های البرز و مازندران محدودیت‌هایی به محدودیت‌ها و ممنوعیت‌های تردد در ایام تعطیلات نوروز در محور کرج چالوس اضافه می‌شود، گفت: بر اساس اصلاحیه ممنوعیت‌های تردد در ایام تعطیلات نوروز، تردد انواع وسایل نقلیه، از ساعت 12 روز 12 فروردین 95 تا ساعت 3 بامداد روز بعد از کرج به سمت مرزن‌آباد ممنوع بوده و با اعلام مامورین در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 16 تا 3 بامداد روز بعد از مرزن آباد به سمت کرج به صورت یکطرفه خواهد بود.

فرمانده پلیس راه ناجا تاکید کرد: تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت در 13 فروردین 95 در کلیه محورهای برون شهری کشور ممنوع بوده و همچنین در صورت نیاز به اعمال محدودیت‌های ضروری در محورهایی که پیش‌بینی نشده است، پلیس راه استان‌ها پس از هماهنگی با ستاد پلیس راه راهور ناجا و اطلاع رسانی عمومی نسبت به اعمال محدودیت‌های استانی یا منطقه‌ای اقدام خواهد کرد.

ایمیل مستقیم : info@mojeshomal.ir
شماره پیامک : 3000592300
نظر شما
مقام معظم رهبری
ریاست محترم جمهور
مجمع تشخیص مصلحت نظام
وزارت کشور
اداره کل دادگستری استان مازندران
اداره کل ثبت اسناد و املاک استان مازندران
انجمن علمی پدافند غیرعامل استان مازندران
مهر آریا
تله کابین رامسر
مرکز خرید آرامش رامسر
پیامک آنلاین

 

 
کلیه حقوق مادی و معنوی وب سایت محفوظ و متعلق به موج شمال می باشد.
© 1393