آخرین اخبار
 
 
کد خبر : 2347
تاریخ انتشار : شنبه 22 اسفند 1394 - 15:12
رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی مازندران:
اعتبارات ورزش مازندران بسیار ناچیز است

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی مازندران گفت: اعتبارات ورزش استان با توجه به حضور پرشور ورزشکاران، قهرمانان و پروژه‌های در دست اقدام، بسیار ناچیز است.

ظهر امروز جلسه‌ای با حضور حبیب حسین‌زادگان مدیرکل ورزش و جوانان مازندران، موسی ابن‌قاسم‌پیشه مدیرکل اقتصاد و دارایی مازندران و امیدعلی پارسا رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی مازندران به‌منظور جذب اعتبار ماده 53 قانون الحاق 2، کمک یک‌درصدی دستگاه‌های اجرایی به ورزش برگزار شد.

در این جلسه رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی مازندران با بیان اینکه ورزش و جوانان به‌عنوان یکی از دستگاه‌های برتر و فوق فعال استان است، گفت: اعتبارات ورزش استان با توجه به حضور پرشور ورزشکاران، قهرمانان و پروژه‌های در دست اقدام بسیار ناچیز است.

امیدعلی پارسا با اشاره به حمایت جزیی بخش دولتی به دستگاه ورزش و جوانان استان و سهم عمده بخش خصوصی ـ 80 درصدی ـ افزود: با مشکلات اعتباری و بودجه‌ای، ورزش استان توانسته بیش از اندازه انتظارات را برآورده کند.

در ادامه مدیرکل اقتصاد و دارایی مازندران بیان کرد: مازندران مهد ورزش کشور بوده و برای اینکه این افتخارآفرینی تداوم داشته باشد، برای توسعه نیاز به سرمایه‌گذاری بیشتر است.

موسی ابن‌قاسم‌پیشه ضمن ابراز امیدواری از روند رو به رشد ورزش، گفت: ورزش و جوانان و نوسازی مدارس به‌عنوان دو دستگاه مهم اجرایی استان محسوب می‌شوند که نیاز به حمایت بیشتری دارند.

ایمیل مستقیم : info@mojeshomal.ir
شماره پیامک : 3000592300
نظر شما
مقام معظم رهبری
ریاست محترم جمهور
مجمع تشخیص مصلحت نظام
وزارت کشور
اداره کل دادگستری استان مازندران
اداره کل ثبت اسناد و املاک استان مازندران
انجمن علمی پدافند غیرعامل استان مازندران
مهر آریا
تله کابین رامسر
مرکز خرید آرامش رامسر
پیامک آنلاین

 

 
کلیه حقوق مادی و معنوی وب سایت محفوظ و متعلق به موج شمال می باشد.
© 1393